Evde boncuk işi veren firmalar 2015

Evde boncuk işi veren firmalar 2015

2015 yılı itibariyle evde yapabileceğiniz bir çok iş inceleyerek sizler için evde ek iş fırsatlarını düzenli olarak takip etmekteyiz. Her geçen gün evde ailesine ek gelir oluşturmak isteyen, çalışanların biraz daha fazla kazanmak için ya da öğrencilerin giderlerini karşılamak için yeni bir ek iş fırsatı çıkmasın. Evde yapabileceğiniz bir çok ek iş bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise evde boncuk işi. Bu işi yaparak bütçeye katkı sağlayan, boş vakitlerini değerlendiren bir çok kişi bulunmaktadır.

EVDE BONCUK İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde boncuk işi kolye, yüzük, bilezik dizilmesi gibi çeşitli kollara ayrılmaktadır. Takı olacak boncuklar numune aksesuarlar ile birlikte adresinize gönderilir ve belirli bir tarihe kadar bunların takı şeklinde sizden dizilmesi istenilir. Daha sonra ise evinize gelinerek bu takılar alınır ve ücret size teslim edilir. Evde boncuk işi hakkında deneyim sahibi değilseniz belediyeler ve halk eğitimleri tarafından düzenlenen ücretsiz kurslara katılım sağlayabilirsiniz. Burada hem bir zanaat öğrenmiş olacak hemde boş vakitlerde bu zanaat sayesine aile bütçenize gelir sağlayacaksınız. Yapmış olduğunuz ürünleri sadece firmalara değil, çevrenize ve online alışveriş sitelerinde diğer vatandaşlara da satabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta ise bu işi yapan firmaların sizde ön ödeme talep etmemesidir. Şayet birisi sizden ön ödeme adı altında teminat isterse asla kabul etmeyin.

Sizlerde evde boncuk işi yapmak istiyor ve evde boncuk işi veren firmalar ile iletişime geçmek, evde boncuk işi ile para kazanmak istiyorsanız konunun altında iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Bu sayede evde boncuk işi veren firmalar sizlere kolaylıkla ulaşabilirler.

evde boncuk işi veren firmalar 2015

evde boncuk işi veren firmalar 2015 1

evde boncuk işi veren firmalar 2015 2

evde boncuk işi veren firmalar 2015 3

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s