Giresun çanakçı yeter şengün bahtiyar şengün haberi

Giresun çanakçı yeter şengün bahtiyar şengün haberi

GİRESUN’un Çanakçı İlçesi’nde yaşayan 26 yaşındaki Yeter Şengün, kendisini keser ve çekiçle döven eşi 35 yaşındaki Bahtiyar Şengün’den kurtulabilmek için evin balkonundan atlayarak kaçmak istedi.

Ancak düşme sonucu dişleri kırılan ve vücudunda kırık ve yaralar oluşan genç kadını düştüğü yerden kaldıran Bahtiyar Şengün tekrar eve getirip dövmeye devam etti. Komşuların haber vermesi üzerine eve gelen kayınpederinin kurtardığı kadın hastanede tedavi altına alındı. Kaçan Bahtiyşar Şengün ise aranıyor.

Yaklaşık 7 yıl önce evlenen Bahtiyar ve Yeter Şengün arasında bir süre önce başlayan anlaşmazlık her geçen gün artarak devam etti. Eşine sürekli şiddet uyguladığı iddia edilen Bahtiyar Şengün, önceki akşam da 2 çocuğunun yanında eşini dövmeye başladı. Çekiç ve keser darbelerine maruz kalan Yeter Şengün, birinci kattaki evin balkonundan atlayarak kaçmak istedi. Düşme sırasında dişleri kırılan ve vücudunda yaralar ve kırıklar oluşan talihsiz kadını alıp tekrar eve götüren Bahtiyar Şengün, dövmeye devam etti. Çığlıkları duyan komşuların haber vermesi üzerine eve gelen kayınpederinin kurtardığı kadın, bir araçla Bakımlı köyündeki baba evine götürülerek bıkakıldı.

İNSAN BÖYLE VAHŞİÇE DÖVÜLMEZ

Kızlarını görünce şok yaşadıklarını ve hemen hastaneye götürdüklerini kaydeden baba İbrahim Karaal ise tepkisini “Aile içinde sıkıntılar, sorunlar yaşanabilir ama insan böyle vahşice dövülmez, sonra da terk edilmez” diyerek gösterdi, Bahtiyar Şengün’den şikayeçi olduklarını söyledi.

Kızının çekiç ve keserle dövüldüğünü, dişlerinin kırıldığını, vücudunda kırıklar ve yaralar oluştuğunu anlatan İbrahim Karaal, “Keserle, çekiçle, odunla kadın dövüyorlar. Sonra da kayınpederi, kocasının dövdüğü kızımı 10 kilometre uzaktaki köye, yani bana getirip teslim ediyor. Yolda ölseydi ne olacaktı? Kanlar içindeydi. Kızımı bu halde görünce şok geçirdik. Eşi psikopat. İnsan böyle ölümcül dövülmez” dedi. Karaal, iki çocuğu olan kızının tehdit edilmesi nedeniyle konuşmadığını belirterek, kocasından şikayetçi olduklarını söyledi.

Anne Ümmühan Karaal ise, “Kızımın vücudu mosmor. Omurilikte çatlak var. Vücudunun her yerinde yara var. Şoka girdik. Başka bir şey düşünemiyoruz” diye konuştu.
Hakan KABAHASANOĞLU / ÇANAKÇI (Giresun) (DHA)

Giresun çanakçı yeter şengün bahtiyar şengün haberi

One comment

  1. Sayın Hürriyet Gazetesi yetkilisi, Yukarıda yapmış olduğunuz haber Google arama motorunda her adımı ve soyadımı yazdığımda ve ya biri beni aradığında çıkmaktadır. Yukarıdaki şahısla sadece isim benzerliğimiz var. Olay ile uzaktan yakından alakam yoktur. Bende Giresun Çanakçılıyım ismimde Bahtiyar Şengün. bu benzerlik yüzünden çekmediğim kalmadı. Lütfen bu haberi siliniz yada ismimle özdeş olmaktan çıkarınız.
    eğer bir sonuç alamaz isem yasal olarak bu haberin kaldırılması yoluna gitmek zorunda kalacağım.
    iyi günler.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s